Kismat Konnection - Amulet Bollywoodzki komediodramat miłosny z 2008 roku. Film opowiada historię młodego, ambitnego architekta, w college'u postrzeganego jako nadzieja wszystkich, dziś bezrobotnego. Przestając wierzyć w siebie szuka on pomocy u wróżki. Tematem filmu jest też manipulowanie cudzymi uczuciami, wykorzystywanie kogoś jako środka w realizacji swoich celów, ale i zwycięstwo miłości i prawdy nad grą i kłamstwem.
Obsada: Shahid Kapur, Vidya Balan, Juhi Chawla, Boman Irani, Vishal Malhotra, Om Puri, Himani Shivpuri
Gościnnie wystąpił: Shahrukh Khan
Raj Malhotra (Shahid Kapur) od zawsze był numerem jeden. Ale cztery lata po ukończeniu szkoły architektonicznej i zdobyciu nagrody dla najlepszego studenta, jego kariera stoi pod znakiem zapytania. Raj jest przekonany, że ciąży nad nim fatum. Aby przełamać zły czar idzie do wróżki (Juhi Chawla), która przepowiada mu, że jego los się odwróci gdy znajdzie swój "amulet" (lucky charm). Niedługo po tym spotyka Priyę (Vidya Balan).
Czy dziewczyna przyniesie mu szczęście?
Muzykę do filmu skomponował Pritam Chakraborty, autor muzyki do "Jab We Met", "Life in a... Metro", "Woh Lamhe", "Hattrick", "Just Married" 2007, "Bas Ek Pal", "Pyaar Ke Side Effects", "Dhoom", "Naksha", "Dhoom 2", "Apna Sapna Money Money", "Garam Masala", "Chocolate", "Dhan Dhana Dhan Goal", "Król z przypadku", czy "Bhagam Bhag". Teksty piosenek napisał Sayeed Quadri i Shabbir Ahmed. "Soniye Ve" goscinnie skomponował Sajid Wajid.
Muzyka z filmu
Tytuł
Śpiewają
Czas trwania
Na ekranie przedstawiają
Aai Paapi (Tu Hai Meri Soniye)
Neeraj Shridhar
04:06
Shahid Kapoor & Vidya Balan
Bakhuda Tumhi Ho
Atif Aslam, Alka Yagnik
04:52
Shahid Kapoor & Vidya Balan
Move Your Body Now
Shaan, Suheil, Hard Kaur, Akriti Kakkar
04:06
Shahid Kapoor & Vidya Balan
Is This Love (Kahin Na Laage)
Mohit Chauhan, Shreya Ghoshal
05:29
Shahid Kapoor & Vidya Balan
Soniye Ve (Dhak Dhak Dhak)
Sonu Nigam, Sunidhi Chauhan
04:06
Shahid Kapoor, Vidya Balan & Amit Varma
Film był kręcony w Bombaju (Indie) oraz przy wodospadzie Niagara i w Toronto (Kanada).
Film nawiązuje do hollywoodzkiego "Just My Luck" (z Lindsay Lohan i Chris Pine).
Narratorem w "Kismat Konnection" jest Shahrukh Khan.
Zdjęcia
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.
WeronikaMisiak 16/01/2013 16:29 Proszę mi wybaczyć zawalanie terminów, jeśli chodzi o uaktualnianie strony, ale jestem w trakcie sesji Od lutego wszystko będzie działało jak trzeba! Przepraszam i pozdrawiam! Admin: W. Misiak
WeronikaMisiak 02/05/2012 10:52 Uprzejmie informuję, że newsy na stronie będą pojawiały się z niemałym poślizgiem, jako że matura niestety na mnie nie poczeka Życzcie mi powodzenia! Pozdrawiam!
Administrator: Weronika Misiak
WeronikaMisiak 26/04/2012 23:25 Zachęcam również odwiedzających do zostawiania po sobie śladów w księdze gości, która widoczna jest nad zakładką: 'Filmy Indyjskie!' Mam nadzieję, że strona dostarcza wam wielu wrażeń!
WeronikaMisiak 26/04/2012 23:22 Wszystkie artykuły i podstrony będą działały od 1 czerwca 2012 roku Pozdrawiam i życzę miłej zabawy na stronie www.bollywoodswiatmarzen. dbv.pl !
Administrator: Weronika Misiak